Zawsze jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalne rozwiązania, realizując je na najwyższym poziomie.

W ramach współpracy zapewniamy usługi związane z organizacją transportu, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Bardzo zróżnicowany tabor daje nam możliwość dobrania idealnego środka transportowego dla każdego towaru.

CIĄGNIK SIODŁOWY
+ NACZEPA

Jest to najpopularniejsza opcja w naszym taborze. Ciągniki siodłowe przystosowane są do ciągnięcia naczep, które umożliwiają transport dużych ilościowo i wagowo towarów. Do wyboru Klientów udostępniamy przede wszystkim naczepy uniwersalne (kryte plandeką), ale posiadamy również izotermy, chłodnie, wywrotki oraz odkryte naczepy przystosowane do transportu towarów ponadgabarytowych.

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY
+ PRZYCZEPA

Taki zespół pojazdów, nazywany zestawem, lub tandemem, służy przede przede wszystkim do transportów przestrzennych o niedużej wadze. W większości samochody te mają ładowność 6, 12 i 15 ton, ale dysponujemy również takimi samochodami o tonażu 24 tonowym oraz w wersjach chłodniczych.

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY

Samochody takie, nazywane potocznie solówkami, posiadamy w większości w wersji oplandekowanej, czyli przystosowanej do przewozu ładunków odpornych na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura. Posiadamy również takie auta w twardej zabudowie, wyposażone w agregat chłodniczy. Dysponujemy także samochodami ciężarowymi wyposażonymi w HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).

SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Samochody dostawcze, nazywane busami, ze względu na ich dopuszczalną masę całkowitą (do 3,5t) i związanymi z tym udogodnieniami w wielu kwestiach transportu jest to zdecydowanie najszybsza opcja transportu. Transport mniejszego ładunku będzie tańszy jeżeli przewieziemy go wraz z innymi na dużej naczepie, ale jeżeli Klientowi zależy na tym, żeby jego towar nie był wieziony z innymi i dostawa była ekspresowa, zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

SPECYFIKACJA
ROZMIARY 13,6 x 2,45 x 2,75/3,0 m
KUBATURA 90/100 m3
ŁADOWNOŚĆ 24t
ILOŚĆ EUROPALET 33
SPECYFIKACJA
ROZMIARY 2 x [7,8 x 2,48 x 3,0] m
KUBATURA 118 m3
ŁADOWNOŚĆ 24t
ILOŚĆ EUROPALET 38
SPECYFIKACJA
ROZMIARY 7,8 x 2,45 x 2,6 m
KUBATURA 50 m3
ŁADOWNOŚĆ 6 - 12t
ILOŚĆ EUROPALET 18
SPECYFIKACJA
ROZMIARY 4,2/4,8 x 2,1/2,2 x 2,3/2,5 m
KUBATURA 20/26 m3
ŁADOWNOŚĆ 1.5t
ILOŚĆ EUROPALET 8/10